TMOV25SP385M
Littelfuse Inc.
Producto No:
TMOV25SP385M
Descripción:
VARISTOR 620V 20KA SQUARE 25MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 558 V
Capacitance @ Frequency 900 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 620 V
Varistor Voltage (Max) 682 V
Series TMOV® 25S
Energy 430J
Package / Case Square 25mm, 3 Lead
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 385 V
Package Bulk
Maximum DC Volts 505 V