TMOV34S421MP
Littelfuse Inc.
Producto No:
TMOV34S421MP
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 680V 40KA SQUARE 34MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 612 V
Capacitance @ Frequency 3000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 680 V
Varistor Voltage (Max) 748 V
Series TMOV® 34S
Energy 910J
Package / Case Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 420 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 560 V