TMS320DM355ZCEA135
Texas Instruments
Producto No:
TMS320DM355ZCEA135
Descripción:
IC DIGITAL MEDIA SOC 337-NFBGA
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TC)
Supplier Device Package 337-BGA (13x13)
Clock Rate 135MHz
Package / Case 337-LFBGA
Voltage - Core 1.30V
Mfr Texas Instruments
Voltage - I/O 1.8V, 3.3V