TNPW060313K7BEEA
Vishay Dale
Producto No:
TNPW060313K7BEEA
Paquete:
0603
Descripción:
RES 13.7K OHM 0.1% 1/10W 0603
En stock : 8557
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 13.7 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.1W, 1/10W