Traco Power
Producto No:
TOP 100-105
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
AC/DC CONVERTER 5V 100W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$103.9015
$103.9015
10
$97.5099
$975.099
25
$94.31296
$2357.824
50
$91.11602
$4555.801
100
$87.918985
$8791.8985
250
$79.135
$19783.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Product Status | Active |
| Efficiency | 92% |
| Mfr | Traco Power |
| Features | Adjustable Output, Universal Input |
| Voltage - Input | 90 ~ 132 VAC, 187 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | CB, CE, cCSAus, cURus, SIQ |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 20 A |
| Series | TOP 100 (100W) |
| Power (Watts) | 100W |
| Type | Open Frame |
| Package | Box |
| Base Product Number | TOP 100 |