TPSB225K035R2000
KYOCERA AVX
Producto No:
TPSB225K035R2000
Descripción:
CAP TANT 2.2UF 10% 35V 1411
En stock : 6223
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 2Ohm
Series TPS
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric), 1210
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 2.2 µF