TPSD337M010K0050
KYOCERA AVX
Producto No:
TPSD337M010K0050
Descripción:
CAP TANT 330UF 20% 10V 2917
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 100kHz
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 330 µF