TPSE336K035R0250
KYOCERA AVX
Producto No:
TPSE336K035R0250
Descripción:
CAP TANT 33UF 10% 35V 2917
En stock : 347
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm
Series TPS
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 33 µF