TPSE337M006R0100
KYOCERA AVX
Producto No:
TPSE337M006R0100
Descripción:
CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2917
En stock : 2920
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm
Series TPS
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 330 µF