Hogar / LED Drivers / TS19450CS RLG
minImg
TS19450CS RLG
Taiwan Semiconductor Corporation
Producto No:
TS19450CS RLG
Paquete:
8-SOP
Descripción:
IC LED DRVR OFFL PWM 8SOP
En stock : 443
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ)
Applications Backlight, Lighting, Signage
Voltage - Supply (Min) 8V
Topology Step-Down (Buck)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-SOP
Internal Switch(s) No
Number of Outputs 1
Series -
Type AC DC Offline Switcher
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply (Max) 450V