STMicroelectronics
Producto No:
TS3022IDT
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.698
$2.698
10
$2.42345
$24.2345
25
$2.2857
$57.1425
100
$1.947595
$194.7595
250
$1.828674
$457.1685
500
$1.600104
$800.052
1000
$1.325792
$1325.792
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Propagation Delay (Max) | 105ns |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 79dB CMRR |
| Output Type | Push-Pull |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset (Max) | 8mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.8V ~ 5V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.16µA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 90µA |
| Base Product Number | TS3022 |