TS824ILT-2.5
STMicroelectronics
Producto No:
TS824ILT-2.5
Fabricante:
STMicroelectronics
Paquete:
SOT-23-3
Descripción:
IC VREF SHUNT 1% SOT23-3
En stock : 1965
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Noise - 0.1Hz to 10Hz -
Output Type Fixed
Tolerance ±1%
Current - Output 15 mA
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply -
Temperature Coefficient 50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23-3
Reference Type Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz -
Series -
Current - Cathode 60 µA
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mfr STMicroelectronics
Voltage - Output (Min/Fixed) 2.5V