TVX2W101MDD
Nichicon
Producto No:
TVX2W101MDD
Descripción:
CAP ALUM 100UF 20% 450V AXIAL
Guía del usuario
Polarization -
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 450 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mfr Nichicon
Capacitance 100 µF