TWA3-48-12
Daburn
Producto No:
TWA3-48-12
Fabricante:
Daburn
Descripción:
DC DC CONVERTER +/-12V 3W
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Input (Max) 72V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 125mA, 125mA
Voltage - Input (Min) 36V
Package / Case 24-DIP Module, 12 Leads
Efficiency 76%
Mfr Daburn
Features -
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 500 V
Approval Agency -
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 12.6mm)
Number of Outputs 1
Control Features -
Series TWA3 (3W)
Power (Watts) 3 W