TWM3J43R
Ohmite
Producto No:
TWM3J43R
Fabricante:
Ohmite
Paquete:
Radial
Descripción:
RES 43 OHM 5% 3W RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) 1.024" (26.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Radial
Resistance 43 Ohms
Series TWM
Power (Watts) 3W