TWW3J2R0
Ohmite
Producto No:
TWW3J2R0
Fabricante:
Ohmite
Paquete:
Radial
Descripción:
RES 2 OHM 5% 3W RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.024" (26.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Radial
Resistance 2 Ohms
Series TWW
Power (Watts) 3W