TX2SA-LT-1.5V-1
Panasonic Electric Works
Producto No:
TX2SA-LT-1.5V-1
Descripción:
RF/Wireless
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 220VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style Gull Wing
Coil Current 133.9 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 11.2 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form DPDT (2 Form C)
Seal Rating Sealed - Fully
Relay Type Telecom
Coil Insulation -
Series TX-S
Operate Time 4 ms
Mfr Panasonic Electric Works
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Coil Voltage 1.5VDC
Must Operate Voltage 1.13 VDC