TXD2SA-L-4.5V-4
Panasonic Electric Works
Producto No:
TXD2SA-L-4.5V-4
Descripción:
RELAY GEN PURP DPDT 10MA 4.5VDC
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 10VDC - Max
Contact Rating (Current) 10 mA
Termination Style Gull Wing
Coil Current 51.1 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 88 Ohms
Mfr Panasonic Electric Works
Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Coil Voltage 4.5VDC
Must Operate Voltage 3.38 VDC