Hogar / Oscillators / TXETBLSANF-19.200000
minImg
TXETBLSANF-19.200000
Taitien
Producto No:
TXETBLSANF-19.200000
Fabricante:
Taitien
Descripción:
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
En stock : 1883
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series TX
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V ~ 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 19.2 MHz