Hogar / Oscillators / TYKTBLSANF-16.000000
minImg
TYKTBLSANF-16.000000
Taitien
Producto No:
TYKTBLSANF-16.000000
Fabricante:
Taitien
Descripción:
XTAL OSC TCXO 16.0000MHZ SNWV
En stock : 500
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series TY
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 16 MHz