UAL10-33RF8
Riedon
Producto No:
UAL10-33RF8
Descripción:
RES CHAS MNT 33 OHM 1% 10W
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.417" (10.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 33 Ohms
Series UAL
Power (Watts) 10W