UAL25-330RF8
Riedon
Producto No:
UAL25-330RF8
Descripción:
RES CHAS MNT 330 OHM 1% 25W
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.575" (14.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 330 Ohms
Series UAL
Power (Watts) 25W