UAL5-20KF8
Riedon
Producto No:
UAL5-20KF8
Descripción:
RES CHAS MNT 20K OHM 1% 7.5W
En stock : 101
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.335" (8.50mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 20 kOhms
Series UAL
Power (Watts) 7.5W