UAL50-5RF8
Riedon
Producto No:
UAL50-5RF8
Fabricante:
Riedon
Descripción:
RES CHAS MNT 5 OHM 1% 50W
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.630" (16.00mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 5 Ohms
Series UAL
Power (Watts) 50W