UB10-15RF1
Riedon
Producto No:
UB10-15RF1
Fabricante:
Riedon
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 15 OHM 1% 7W AXIAL
En stock : 250
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.311" Dia x 0.874" L (7.90mm x 22.20mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 15 Ohms
Series UB
Power (Watts) 7W