UB3C-0R15F1
Riedon
Producto No:
UB3C-0R15F1
Fabricante:
Riedon
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 0.15 OHM 1% 3W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 150 mOhms
Series UB
Power (Watts) 3W