UB5C-0R25F1
Riedon
Producto No:
UB5C-0R25F1
Fabricante:
Riedon
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 0.25 OHM 1% 5W AXIAL
En stock : 419
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" Dia x 0.500" L (6.40mm x 12.70mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 250 mOhms
Series UB
Power (Watts) 5W