Riedon
Producto No:
UWP30-0R5J8
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CHAS MNT 0.5 OHM 30W BRKT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.116
$3.116
10
$2.78255
$27.8255
25
$2.61554
$65.3885
50
$2.39305
$119.6525
100
$2.059125
$205.9125
250
$1.780832
$445.208
500
$1.613879
$806.9395
1000
$1.4191
$1419.1
5000
$1.369016
$6845.08
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 275°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | 0.787" (20.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 2.913" L x 0.748" W (74.00mm x 19.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±260ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Brackets |
| Resistance | 500 mOhms |
| Series | UWP |
| Power (Watts) | 30W |
| Package / Case | Radial, Rectangular Case |
| Coating, Housing Type | Ceramic |
| Mfr | Riedon |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Quick Connects, 0.250" (6.35mm) |