V07E130P
Littelfuse Inc.
Producto No:
V07E130P
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 205V 1.75KA DISC 7MM
En stock : 3120
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 184.5 V
Capacitance @ Frequency 180 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 205 V
Varistor Voltage (Max) 225.5 V
Series UltraMOV™
Energy 12.5J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 130 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 170 V