V07E35PL1T5
Littelfuse Inc.
Producto No:
V07E35PL1T5
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
RAD VARISTOR 7MM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 50.4 V
Capacitance @ Frequency 1200 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 56 V
Varistor Voltage (Max) 61.6 V
Series LV UltraMOV™
Energy 9J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 35 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 45 V