V10E140PL4B
Littelfuse Inc.
Producto No:
V10E140PL4B
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 198 V
Capacitance @ Frequency 1750 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 220 V
Varistor Voltage (Max) 242 V
Series UltraMOV™
Energy 27.5J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 140 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 180 V