Littelfuse Inc.
Producto No:
V131HF34
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
VARISTOR 205V 40KA SQUARE 34MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 184.5 V |
| Capacitance @ Frequency | 10000 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Bolt Mount |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 205 V |
| Varistor Voltage (Max) | 225.5 V |
| Series | HF34 |
| Energy | 270J |
| Package / Case | Square 34mm, Tabs |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Maximum AC Volts | 130 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 175 V |
| Current - Surge | 40 kA |