V14E275PL1T7
Littelfuse Inc.
Producto No:
V14E275PL1T7
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 450 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series UltraMOV™
Energy 110J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 275 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 350 V