V14P460PL2T7
Littelfuse Inc.
Producto No:
V14P460PL2T7
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
RAD VARISTOR 14MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 675 V
Capacitance @ Frequency 220 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 750 V
Varistor Voltage (Max) 825 V
Series UltraMOV™
Energy 180J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 460 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 615 V