Littelfuse Inc.
Producto No:
V14X150E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
VARISTOR 240V 10KA DISC 17MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 216 V |
| Capacitance @ Frequency | 1050 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 240 V |
| Varistor Voltage (Max) | 264 V |
| Series | Xtreme Varistor |
| Energy | 120J |
| Package / Case | Disc 14mm |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Maximum AC Volts | 150 V |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 200 V |
| Current - Surge | 10 kA |