V150RA16
Littelfuse Inc.
Producto No:
V150RA16
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 150V 4.5KA RADIAL BOX
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 135 V
Capacitance @ Frequency 1400 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 150 V
Varistor Voltage (Max) 165 V
Series RA
Energy 30J
Package / Case Radial, Box
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 95 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 127 V