V18AUMLA1210WT
Littelfuse Inc.
Producto No:
V18AUMLA1210WT
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 27.5V 1210
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 23 V
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 27.5 V
Varistor Voltage (Max) 32 V
Series Automotive, AEC-Q200, AUML
Energy 3J
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 14 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 18 V