V18MLA1206NH
Littelfuse Inc.
Producto No:
V18MLA1206NH
Descripción:
VARISTOR 25V 150A 1206
En stock : 2480
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 22 V
Capacitance @ Frequency 1270 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 25 V
Varistor Voltage (Max) 28 V
Series MLA
Energy 0.4J
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 14 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 18 V
Current - Surge 150 A