V20E320L4B
Littelfuse Inc.
Producto No:
V20E320L4B
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 750 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series UltraMOV™
Energy 273J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 320 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 420 V