V250SM20
Littelfuse Inc.
Producto No:
V250SM20
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 391.5V 6.5KA DISC 20MM
En stock : 102
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 354 V
Capacitance @ Frequency 1000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 391.5 V
Varistor Voltage (Max) 429 V
Series SM20
Energy 130J
Package / Case Disc 20mm, Tabbed SMD
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 250 V
Number of Circuits 1
Package Tray
Maximum DC Volts 330 V