V25S275P
Littelfuse Inc.
Producto No:
V25S275P
Descripción:
VARISTOR 430V 22KA RADIAL
En stock : 6234
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 1610 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series UltraMOV™ 25S
Energy 470J
Package / Case Radial
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 275 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 350 V