V25S510P
Littelfuse Inc.
Producto No:
V25S510P
Descripción:
VARISTOR 820V 22KA RADIAL
En stock : 1035
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 738 V
Capacitance @ Frequency 820 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 820 V
Varistor Voltage (Max) 902 V
Series UltraMOV™ 25S
Energy 700J
Package / Case Radial
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 510 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 670 V