V27ZA60P
Littelfuse Inc.
Producto No:
V27ZA60P
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
En stock : 2535
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 24.3 V
Capacitance @ Frequency 13000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 27 V
Varistor Voltage (Max) 29.7 V
Series ZA
Energy 120J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 17 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 22 V