V300SM20
Littelfuse Inc.
Producto No:
V300SM20
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 468.5V 6.5KA DISC 20MM
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 420 V
Capacitance @ Frequency 800 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 468.5 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series SM20
Energy 165J
Package / Case Disc 20mm, Tabbed SMD
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 300 V
Number of Circuits 1
Package Tray
Maximum DC Volts 405 V