V30MLA1206NT
Littelfuse Inc.
Producto No:
V30MLA1206NT
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 39V 180A 1206
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 35 V
Capacitance @ Frequency 500 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 39 V
Varistor Voltage (Max) 43 V
Series MLA
Energy 1J
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 25 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 30 V
Current - Surge 180 A