V320LS20CPX2855
Littelfuse Inc.
Producto No:
V320LS20CPX2855
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 462 V
Capacitance @ Frequency 5000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 558 V
Series C-III
Energy 165J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 320 V