V351HB34
Littelfuse Inc.
Producto No:
V351HB34
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 549.5V 40KA SQUARE 34MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 495 V
Capacitance @ Frequency 3600 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 549.5 V
Varistor Voltage (Max) 604 V
Series HB34
Energy 500J
Package / Case Square 34mm, Formed Tabs
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 350 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 460 V