V385LC40CPX10
Littelfuse Inc.
Producto No:
V385LC40CPX10
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 558 V
Capacitance @ Frequency 120 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 620 V
Varistor Voltage (Max) 682 V
Series C-III
Energy 370J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 385 V