V47ZA05P
Littelfuse Inc.
Producto No:
V47ZA05P
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
En stock : 5016
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 42.3 V
Capacitance @ Frequency 585 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 51.7 V
Series ZA
Energy 0.4J
Package / Case Disc 5mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 30 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 38 V
Current - Surge 100 A