Littelfuse Inc.
Producto No:
V480LA7
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 675 V |
| Capacitance @ Frequency | 50 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Varistor Voltage (Typ) | 750 V |
| Varistor Voltage (Max) | 825 V |
| Series | LA |
| Energy | 35J |
| Package / Case | Disc 7mm |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Maximum AC Volts | 480 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bag |
| Maximum DC Volts | 640 V |
| Current - Surge | 1.2 kA |